Zámková dlažba \ Ostrava, Opava a okolí

Ať už vlastníte rodinný dům, nebo pozemek, který potřebujete zajistit cestami, tak musíte vybírat mezi různými typy chodníků. Ty slouží jednak k pohodlné chůzi, ale také se díky nim nemusíte brodit trávou a hlínou. Velmi užitečná je aplikace přímo ke zdivu domu, kdy se k fasádě nedostane třeba při dešti bláto a nezatéká sem špína, což může způsobit problémy.

Ceny zámkové dlažby nejsou nijak závratné. Naopak, někdy jsou dokonce nižší, než tomu je u jiných typů povrchu venkovního prostředí. Záleží jednak na typu zámkové dlažby a dané plochy, která bude pokrytá. Také je rozhodující, na jaký povrch se dlaždice dávají. Když si necháváte položit obklad na travnatou plochu, tak je třeba terén upravit pro stavební práce, v případě přítomnosti nějakého stavebního povrchu je manipulace s dlaždicemi snazší.

Co ceny, tak se započítává počet materiálu na danou plochu (většinou se uvádí cena za metr čtvereční). Musí se ale počítat i s odpadním materiálem. To znamená, že v okrajích se dané dlaždice musí seříznout, aby měl chodník rovnou linii. Cena se pak odvíjí od typu dlažby.

Cena také závisí nejen na typu materiálu, ale také i přídavných pracích, jako je třeba dlažba s obrubou, dlažba speciálně tvarovaná (např. uličky točitého charakteru se vytváří složitěji než rovný chodník) a podobně.

Samozřejmě že pokládání zámkové dlažby předchází také prvotní úprava terénu na který se bude Vámi vybraná dlažba pokládat. Například pokud máte před svým domem jíž stávající vjezd zhotovený z betonu již z dob minulých, musí se nejdříve starý povrch odstranit. Naše firma disponuje výkonnými stavebními stroji a hydraulickým bouracím kladivem, takže se již nebudete muset obracet na nikoho jiného. Opravdu Vám zhotovíme dlažbu komplexně a na míru.

Nabízíme i ostatní práce spojené s pokládkou dlažby

  • Zpracování projektu
  • Prodej a dovoz dlažby
  • Likvidace staré dlažby
  • Výkop prostoru pro dlažbu
  • Pokládka dlažby

+420 775 056 867

Kde všude pracujeme?

Ostrava, Opava, Děhylov, Petřkovice, Ludgeřovice, Hlučín, Dolní Benešov, Kozmice, Bohuslavice, Kravaře, Vratimov, Háj ve Slezsku, Hať, Bolatice, Chuchelná, Darkovice, Darkovičky, Hošťálkovice, Hať, Vřesina, Závada, Štítina, Mokré Lazce, Hrabyně, Dobroslavice, Markvartovice, Šilheřovice, Velké Hoštice, Štěpánkovice, Chlebičov, Darkovice, Darkovičky, Hať

ÚVOD | AUTODOPRAVA | ZEMNÍ PRÁCE | ZÁMKOVÁ DLAŽBA | KONTEJNERY NA ODPAD | KONTAKT
Copyright © 2012 Autodoprava a zemní práce Vrchovecký // Tvorba webových stránek